Istentisztelet a templomban és otthon

Kedves Testvérek!
Hála Istennek, hogy már van lehetőségünk arra, hogy élő istentiszteletet tarthassunk, viszont jól tudjuk, hogy a veszély még nem múlt el, éppen ezért NYOMATÉKOSAN KÉRÜNK MINDENKIT, HOGY AKI A GYÜLEKEZETI ALKALMAINKRA ÉRKEZIK, HOZZA MAGÁVAL SZÁJMASZKJÁT!

A templomba a belépés csak kézfertőtlenítő használata után, a szájat és az orrot egyaránt eltakaró maszkkal lehetséges, amelyet a – templomi össszejövetelekre való előírásoknak megfelelően – az egész alkalom alatt kötelező viselni. Az érkező családok a padokban egymástól másfél méter távolságban foglalhatnak helyet. Az éneklés a maszkban – a kiáramló levegő miatt – is csak halkan engedélyezett.
Kérjük a testvérek megértését és türelmét a mostani helyzet előírásainak betartásában, egymás és önmagunk védelmének érdekében!
Az istentiszteletek élő közvetítését gyülekezetünk you tube csatornáján továbbra is folytatjuk, amely elérhető az alábbi linken minden vasárnap 9:50 perctől: