Baba mama kör

Három év alatt az apró babákból “komoly” óvodások lesznek. Ezért a baba-mama kör is a leggyorsabban változó, minden évben megújuló csoportja a gyülekezetnek. Ami nem változik, hogy amikor összejövünk, gyerekricsaj tölti meg a templom kertjét vagy valamelyikünk nappaliját.
Azért találkozunk, hogy kéthetente egyszer a gyerekeink, de még inkább mi is társaságban legyünk. Amennyire a picik engedik imádkozunk, éneklünk és beszélgetünk a gyermeknevelés és a család körüli kérdésekről és hitben nevelésről, Isten felé terelésről.

A pandémia sajnos megakadályozta a személyes találkozásokat és jelenleg kényszerszünetet rendelt a baba-mama körünkben is. Mihelyst lehet, szeretnénk újra találkozni. Addig is, ha szívesen csatlakoznál egy induló csoportba, kérlek jelezd ezt a lelkészi hivatalban.

Időpont:
Helyszín: Változó

Vélemény, hozzászólás?