Baba mama kör

Három év alatt az apró babákból “komoly” óvodások lesznek. Ezért a baba-mama kör is a leggyorsabban változó, minden évben megújuló csoportja a gyülekezetnek. Ami nem változik, hogy amikor összejövünk, gyerekricsaj tölti meg a templom kertjét vagy valamelyikünk nappaliját.
Azért találkozunk, hogy kéthetente egyszer a gyerekeink, de még inkább mi is társaságban legyünk. Amennyire a picik engedik imádkozunk, éneklünk és beszélgetünk a gyermeknevelés és a család körüli kérdésekről és hitben nevelésről, Isten felé terelésről.

A pandémia kényszerű leállása után, 2023-ban újraindult gyülekezetünk baba-mama köre. Bővebb információkért Mándi Nikolettet lehet keresni: 70/ 588-7830.

Időpont: csütörtökön 10 órától
Helyszín: Templom baba-mama szobája vagy templomkert

Vélemény, hozzászólás?